Usługi nietypowe

Nietypowe zlecenie?

W sytuacjach gdy nie ma możliwości transportu maszyn, urządzeń czy innego wyposażenia klatką schodową lub windą – służymy Państwu pomocą. Duże ciężary elementów połączone z dużymi gabarytami, nie są dla nas przeszkodą. Możemy je przewieźć, przenieść, przeciągnąć czy wciągnąć. Jeśli zaistnieje taka potrzeba zbudujemy specjalne skrzynie do przewozu towarów nietypowych.

Ale specjalnością naszej firmy są nie tylko przedmioty nietypowe ze względu na swe duże rozmiary czy wagę, ale również na ich unikatowość i kruchość. Tym samym gwarantujemy bezpieczny przewóz akwariów, pianin, fortepianów, antyków czy dzieł sztuki.

Brak schodów, wstawienie pianina przez okno czy fortepianu przez otwór w dachu – to dla nas żaden problem!

Posiadamy umiejętność osadzania przedmiotów, zarówno tych ciężkich jak i delikatnych we wskazanym miejscu, bez konieczności ponoszenia wielkich nakładów finansowych przez zleceniodawcę.

Wyposażenie

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które jest niezbędne przy wykonywaniu tego typu operacji. Bardzo często wykonujemy specjalne konstrukcje umożliwiające realizację usługi.

Z uwagi na wysoki stopień trudności zadań specjalnych i nietypowych, należy przyjąć, że każde zlecenie wymaga wizyty naszego konsultanta. Związane jest to najczęściej z koniecznością odpowiedniego przygotowania się do sprawnego i bezpiecznego wykonania zadania.