O firmie

KAMIŃSCY Firma
Transportowo – Usługowa

rozpoczęła swoją działalność ponad trzydzieści lat temu.

Początkowo niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo, założone w 1986 roku, przerodziło się z czasem w prężnie działającą firmę wykonującą profesjonalne przeprowadzki na terenie całej Europy i świata

Mapa z lokalizacjami

Oferujemy przeprowadzki biur i mieszkań, firm i instytucji w miastach Poznań Wrocław i Warszawa z możliwością magazynowania mienia oraz transport i przemieszczanie wielotonowych maszyn, demontaż i montaż linii produkcyjnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu wsparcie i pomoc przy transportowaniu przedmiotów nietypowych ze względu na ich wagę, kruchość czy unikatowość. Nasza firma profesjonalnie zabezpieczy oraz przewiezie każdy nawet najtrudniejszy do transportu przedmiot w sposób szybki i sprawny.

Zaplecze techniczne

Posiadamy bogate zaplecze techniczne, dające nam możliwość wykonania zlecenia profesjonalnie i bez zbędnych kosztów.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i solidności cieszymy się gronem klientów zadowolonych z naszych usług, ponieważ klient jest dla Nas zawsze najważniejszy!

Posiadamy biura w Poznaniu i Wrocławiu, gdzie mogą Państwo skonsultować się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, oraz doradzą w kwestiach związanych z wykonywanymi przez nas usługami.

Schodołaz

Usługi schodołazem o udźwigu 600kg.

Winda

Posiadamy profesjonalną windę przeprowadzkową o wysięgu 31 metrów

Paczka

W ciągłej dyspozycji mamy ok. 3000 tyś. pojemników trans- portowych z możliwością plombowania, które udostępniamy naszym klientom.

W swej pracy hołdujemy zasadzie:

Klient przygotowuje się
do przeprowadzki na tyle,
na ile ma czas, ochotę i możliwości.

Reszta należy do naszej firmy