Transport pianin i fortepianów

Transport delikat­nych, dużych gabary­to­wo
instru­men­tów muzycz­nych

Firma Kamińscy oferuje Państwu fachowy i bezpieczny transport delikatnych, a jednocześnie dużych gabarytowo instrumentów muzycznych, jakimi są fortepiany i pianina. Nasza firma działa na rynku od 1986 roku. Wieloletnie doświadczenie w transporcie mienia gwarantuje Państwu usługę w tym zakresie na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz zespołem doświadczonych pracowników z wieloletnią praktyką, a co za tym idzie, zapewniamy profesjonalną realizację transportu wrażliwych instrumentów muzycznych o dużych gabarytach. Jeśli występuje taka konieczność, wykonamy specjalną konstrukcję dedykowaną dla danego zlecenia, a która umożliwi jego sprawną realizację.

W swojej ofercie posiadamy
profesjonalny schodołaz o udźwigu 600kg

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, jesteśmy w stanie zbudować również specjalne skrzynie do przewozu towarów nietypowych. Podejmujemy się trudnych transportów, bez względu na rozmiar oraz wagę instrumentów zapewniając absolutne bezpieczeństwo powierzonych nam fortepianów i pianin, na każdym etapie ich przewożenia, pakowania oraz rozładunku. Daje to Państwu gwarancję, że niezależnie od poziomu skomplikowania danego transportu, Wasze instrumenty dotrą do docelowego miejsca szybko, sprawnie a przede wszystkim nie ulegną uszkodzeniu.

Dewizą naszej firmy jest to, że niemożliwe, staje się możliwe. Brak windy, konieczność wstawienia pianina przez okno, a nawet otwór w dachu nie stanowi dla naszego zespołu żadnej przeszkody. Podejmiemy się karkołomnych transportów, dając Państwu gwarancję terminowej i w pełni bezpiecznej dla instrumentu realizacji powierzonego nam zadania.

Dla Państwa komfortu i prawidłowego przygotowania najtrudniejszego nawet transportu proponujemy spotkanie z naszym wyspecjalizowanym konsultantem, by wspólnie określić Państwa potrzeby oraz opracować odpowiedni plan przewozu wrażliwych instrumentów.

W przypadku pianin i fortepianów dokonujemy indywidualnej wyceny usługi. Cena transportu zależeć będzie między innymi od piętra i obecności windy w lokalu, z którego instrument będzie podjęty oraz docelowego. Dodatkowo oceniamy występujące utrudnienia takie jak np. wąska klatka schodowa. Na wycenę wpływ będzie miała także odległość między adresami.