Przeprowadzki Wrocław i okolice

Przeprowadzka przeważnie kojarzy nam się z bałaganem, stresem i panującym wokół chaosem. Jednocześnie jest dobrą okazją do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych porządków, pozbycia się niepotrzebnych rzeczy i uporządkowania prywatnych spraw. Jednak jest to proces czasochłonny i nierzadko stresujący.

Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i chaosu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy wszystko zrobią za Ciebie! Firma przeprowadzkowa „Kamiński” już od 30 lat oferuje kompleksowe i sprawne przeprowadzki. Wrocław jest głównym obszarem naszej działalności, ale zapraszamy również osoby z okolic.

Jak przebiegnie przeprowadzka we współpracy z nami?

Podczas przeprowadzki łatwo można o czymś zapomnieć lub nieodpowiednio zabezpieczyć cenne rzeczy, które będą narażone na zniszczenie. Szczególnie jeżeli różne przedmioty gromadzone były przez lata na strychu lub w rozmaitych schowkach. Nasza firma zajmie się tym od początku do końca.

Ty jedynie zdecydujesz i wskażesz, które rzeczy zostawić, a które wyrzucić, a my będziemy je pakować, bądź utylizować. Przeprowadzki nie muszą być stresujące! Dzięki naszym doświadczonym pracownikom przeprowadzka odbędzie się sprawnie i bezproblemowo.

Wedle potrzeb zajmiemy się demontażem, pakowaniem, utylizacją oraz niszczeniem dokumentów. Specjalizujemy się w małych przeprowadzkach do nowych mieszkań, domów, biur, ale również posiadamy bardzo duże doświadczenie w skomplikowanych, wieloetapowych procesach, które wymagają transportu całych linii technologicznych, sprzętu fabrycznego czy wartościowych przedmiotów.

W zależności od potrzeb udostępniamy pojemniki, w tym wyjątkowo trwałe pojemniki plombowane do przewozu szczególnie wartościowych przedmiotów, a także etykiety, które pozwolą na odnalezienie konkretnych przedmiotów w nowym miejscu, a także liny, wózki widłowe do transportu większej liczby cięższych elementów.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Korzystając z profesjonalnej firmy będziesz miał zapewniony bezpieczny transport. Wrocław, jako jedno z większych miast naszego kraju stawia wyzwania drogowe, ale nasza firma gwarantuje rozwiązanie nawet najtrudniejszych sytuacji logistycznych, zapewniając ostrożność w transporcie i bezawaryjność samochodów.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który znacznie skraca cały proces przeprowadzki oraz dużą i zróżnicowaną flotę samochodową. Korzystamy z ciężarowych modeli z dźwigami do transportu HDS, aut o kubaturze 120m3 oraz wind o maksymalnych wysięgu 31m, wózków widłowych oraz mniejszego sprzętu do przenoszenia przedmiotów o każdym gabarycie. Każdorazowo dopasowujemy sprzęt do charakteru zlecenia.

Wizytówką naszej firmy jest nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale również ludzie, którzy z dużym zaangażowaniem wykonują swoją pracę. To dzięki ich fachowości zdobyliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów, którzy dokonali przeprowadzki. Wrocław jest miastem skąd najczęściej pochodzą nasi klienci, jednak posiadamy również duże doświadczenie w transporcie przedmiotów na terenie całej Polski oraz Europy zachodniej.

Chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych z pozoru zadań. Przenosiliśmy m.in. bibliotekę Akademii Sztuk Pięknych, siedzibę Piotr i Paweł, czy specjalistyczny sprzęt naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie przedstawiciel doradzi najlepsze rozwiązania oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące przeprowadzki. Wrocław zaprasza!

Kontakt w sprawie przeprowadzki:

Biuro we Wrocławiu
ul. Sołtysowicka 62 A
51 – 168 Wrocław
tel. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Bezpieczne i sprawne przeprowadzki  Wrocław i okolice

 • Przeprowadzki do mieszkań i domów
 • Przeprowadzki biur, firm i instytucji
 • Przeprowadzki zakładów produkcyjnych
 • Relokacje linii produkcyjnych
 • Transport kas pancernych i sejfów
 • Transport pianin i fortepianów
 • Transport antyków i dzieł sztuki

Zapewniamy:

 • Przemieszczanie i przestawianie maszyn do 150 ton
 • Transport HDS
 • Utylizację
 • Magazynowanie mienia
 • Niszczenie dokumentów
 • Usługi transportowe
 • Usługi wykonywane wózkami widłowymi

Przeprowadzki z firmą „Kamiński” – bezpieczne i na czas!

KONTAKT

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 62A
51-168 Wrocław

kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Formularz Przeprowadzkowy