Przeprowadzki Wrocław

Przeprowadzki Wrocław i okolice
przeprowadzki na terenie Wrocławia

Przeprowadzka przeważnie kojarzy nam się z bałaganem, stresem i panującym wokół chaosem. Jednocześnie jest dobrą okazją do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych porządków, pozbycia się niepotrzebnych rzeczy i uporządkowania prywatnych spraw. Jednak jest to proces czasochłonny i nierzadko stresujący.

Aby uniknąć niepotrzebnych nerwów i chaosu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy wszystko zrobią za Ciebie! Firma przeprowadzkowa „Kamiński” już od 30 lat oferuje kompleksowe i sprawne usługi przeprowadzkowe dla firm i osób prywatnych.

Przeprowadzki

Jak przebiegnie przeprowadzka
we współpracy z nami?

Podczas przeprowadzki łatwo można o czymś zapomnieć lub nieodpowiednio zabezpieczyć cenne rzeczy, które będą narażone na zniszczenie. Szczególnie jeżeli różne przedmioty gromadzone były przez lata na strychu lub w rozmaitych schowkach. Nasza firma zajmie się tym od początku do końca.

Ty jedynie zdecydujesz i wskażesz, które rzeczy zostawić, a które wyrzucić, a my będziemy je pakować, bądź utylizować. Przeprowadzki nie muszą być stresujące! Dzięki naszym doświadczonym pracownikom przeprowadzka odbędzie się sprawnie i bezproblemowo.

Wedle potrzeb zajmiemy się demontażem, pakowaniem, utylizacją oraz niszczeniem dokumentów. Specjalizujemy się w małych przeprowadzkach do nowych mieszkań, domów, biur, ale również posiadamy bardzo duże doświadczenie w skomplikowanych, wieloetapowych procesach, które wymagają transportu całych linii technologicznych, sprzętu fabrycznego czy wartościowych przedmiotów. Kompleksowe przeprowadzki to nasza specjalność.

W zależności od potrzeb udostępniamy pojemniki, w tym wyjątkowo trwałe pojemniki plombowane do przewozu szczególnie wartościowych przedmiotów, a także etykiety, które pozwolą na odnalezienie konkretnych przedmiotów w nowym miejscu, a także liny, wózki widłowe do transportu większej liczby cięższych elementów.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Korzystając z profesjonalnej firmy będziesz miał zapewniony bezpieczny transport. Wrocław, jako jedno z większych miast naszego kraju stawia wyzwania drogowe, ale nasza firma gwarantuje rozwiązanie nawet najtrudniejszych sytuacji logistycznych, zapewniając ostrożność w transporcie i bezawaryjność samochodów.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który znacznie skraca cały proces przeprowadzki oraz dużą i zróżnicowaną flotę samochodową. Korzystamy z ciężarowych modeli z dźwigami do transportu HDS, aut o kubaturze 120m3 oraz wind o maksymalnych wysięgu 31m, wózków widłowych oraz mniejszego sprzętu do przenoszenia przedmiotów o każdym gabarycie. Każdorazowo dopasowujemy sprzęt do charakteru zlecenia.

Wizytówką naszej firmy jest nie tylko rzetelność i profesjonalizm, ale również ludzie, którzy z dużym zaangażowaniem wykonują swoją pracę. To dzięki ich fachowości zdobyliśmy całą rzeszę zadowolonych klientów, którzy dokonali przeprowadzki. Wrocław jest miastem skąd najczęściej pochodzą nasi klienci, jednak posiadamy również duże doświadczenie w transporcie przedmiotów na terenie całej Polski oraz Europy zachodniej.

Chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych z pozoru zadań. Przenosiliśmy m.in. bibliotekę Akademii Sztuk Pięknych, siedzibę Piotr i Paweł, czy specjalistyczny sprzęt naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie przedstawiciel doradzi najlepsze rozwiązania oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące przeprowadzki we Wrocławiu.

Przeprowadzki

Zapraszamy Państwa do kontaktu!

Razem zorganizujemy przeprowadzkę tanio,
sprawnie oraz bezpiecznie!

Oddział we Wrocławiu

Bezpieczne, sprawne i tanie przeprowadzki
Wrocław i okolice 7 dni w tygodniu

 • Przeprowadzki domów

 • Przeprowadzki domów

 • Przeprowadzki biur

 • Przeprowadzki firm

 • Przeprowadzki mieszkań

 • Przeprowadzki instytucji

 • Przeprowadzki zakładów produkcyjnych

 • Relokacje linii produkcyjnych

 • Transport mebli

 • Transport kas pancernych i sejfów

 • Transport pianin i fortepianów

 • Transport antyków i dzieł sztuki

Zapewniamy

 1. Przemieszczanie i przestawianie maszyn do 150 ton

 2. Transport HDS

 3. Utylizację

 4. Magazynowanie mienia

 5. Niszczenie dokumentów

 6. Usługi transportowe

 7. Usługi wykonywane wózkami widłowymi

Kształt

W swej pracy hołdujemy zasadzie:

Klient przygotowuje się
do przeprowadzki na tyle,
na ile ma czas, ochotę i możliwości.

Reszta należy do naszej firmy