Transport, Przewóz mebli – Kamińscy

Przeprowadzki zazwyczaj kojarzą nam się z bardzo różnymi emocjami. Z jednej strony mamy ekscytację i radość, związane z rozpoczynaniem nowego etapu w życiu. Z drugiej strony jednak, towarzyszy nam często frustracja i nerwowość, które wynikają z konieczność zaplanowania przewozu wszystkich posiadanych rzeczy. Aby tego uniknąć, warto skorzystać z pomocy naszej firmy, która od wielu lat organizuje profesjonalny transport mebli dla swoich klientów.

Dlaczego Kamińscy ?

Kiedy decydujemy się na zatrudnienie firmy zajmującej się przeprowadzkami, każdy z nas chce mieć pewność, że powierza swoje dobra materialne w odpowiednie ręce. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zawsze podkreślamy, iż jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która przewóz mebli traktuje bardzo poważnie. Mamy świadomość tego, iż transportowane przez nas przedmioty mają dla naszych klientów nie tylko wartość materialną, ale również sentymentalną. Dlatego też, zawsze dbamy o to, by zostały ono dobrze zabezpieczone i dzięki temu dostarczone do właściciela w nienaruszonym stanie.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi i zawsze staramy się wsłuchać w ich indywidualne potrzeby, tak by przeprowadzka oraz transport mebli przebiegły szybko i sprawnie. Posiadamy odpowiednio dużą liczbę pracowników oraz sprzętu, dzięki którym jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zrealizować każde zlecenie. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby każde powierzone nam zadanie zostało wykonane z jak największą pieczołowitością, tak by wszyscy nasi klienci byli usatysfakcjonowani z naszej pracy.

Co możemy Ci zaoferować?

Posiadając bardzo obszerną wiedzę na temat przeprowadzek, popartą wieloletnim doświadczeniem, wiemy doskonale czego oczekują nasi klienci. Dlatego też, oferujemy Państwu cały wachlarz usług związanych z profesjonalnym transportem mebli.

Zgodnie z waszym życzeniem, nasi pracownicy mogą zdemontować wszystkie meble oraz sprzęty, a następnie zamontować je ponownie w nowym miejscu. Zajmujemy się również odpowiednim spakowaniem wszystkich przedmiotów, także tych bardzo delikatnych, oraz zabezpieczeniem ich na czas transportu. Oczywiście, nasi pracownicy dokonują również załadunku i rozładunku wszystkich przewożonych mebli i sprzętów.

Nasza firma, organizuje profesjonalny transport mebli na terenie poszczególnych miast, kraju, ale również na trasach międzynarodowych. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami i umówienia się na spotkanie z naszym konsultantem. Dzięki temu, możliwe będzie dokładne zaplanowanie przedsięwzięcia jakim jest przewóz mebli, czy przeprowadzka.

Biuro w Poznaniu
os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań
tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax. 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu
ul. Sołtysowicka 62 A
51 – 168 Wrocław
tel. 71 3213 405
kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

KONTAKT

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 62A
51-168 Wrocław

kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Formularz Przeprowadzkowy