Poza szeroką ofertą transportową, firma Kamiński oferuje również usługi związane z magazynowaniem mienia. Działając na rynku od 1986 roku, posiadamy ogromne doświadczenie i doskonale wiemy, że cenne przedmioty i rzeczy osobiste wymagają odpowiedniego miejsca, w którym mogą pozostać do kolejnego transportu. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów oddajemy magazyn oraz pojedyncze pomieszczenia magazynowe, których łączna powierzchnia wynosi ponad 700 m2. Posiadamy magazyny o powierzchni od 18m2 do 150m2.

Dbając o prywatność naszych Klientów, a także przykładając ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzonych nam przedmiotów, wykorzystujemy najwyższe standardy jakości. Każde z pomieszczeń magazynowych znajduje się na terenie naszej bazy transportowej monitorowanej i strzeżonej przez profesjonalną firmę ochrony przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Odpowiednie architektura magazynu zapewnia również wygodę podczas rozładunku i załadunku mienia oraz gwarantuje ochronę przedmiotów przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i pogodowych takich, jak słońce, wiatr czy opady atmosferyczne. Mienie Klienta pozostawione w magazynie zostaje także odpowiednio zabezpieczone oraz znajduje się w wydzielonym miejscu, by bez względu na okres jego magazynowania, Klient miał dostęp do wybranych przedmiotów.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, posiadamy także kilka pomieszczeń, które zapewniają najwyższą ochronę powierzonego nam mienia, a dostęp do nich ma jedynie Klient decydujący się na te usługę. Pomieszczenia te zamykane są za pomocą tzw. „własnego klucza”, który na okres wykorzystywania pomieszczenia, otrzymuje od nas Klient w momencie podpisania umowy.

Realizujemy także usługi magazynowania przedmiotów o dużym gabarycie oraz dużej wadze, a także podejmujemy się zleceń o nietypowym charakterze, których warunki ustalane są indywidualnie z Klientem. Każde powierzone zadanie realizujemy z największą starannością i dokładamy szczególnych starań, aby zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i w pełni bezpiecznie.

KONTAKT

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 62A
51-168 Wrocław

kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Formularz Przeprowadzkowy