Magazynowanie mienia

Posiadamy magazyny
o powierzchni od 18m2 do 150m2

Poza szeroką ofertą transportową, firma Kamiński oferuje również usługi związane z magazynowaniem mienia. Działając na rynku od 1986 roku, posiadamy ogromne doświadczenie i doskonale wiemy, że cenne przedmioty i rzeczy osobiste wymagają odpowiedniego miejsca, w którym mogą pozostać do kolejnego transportu. Dlatego też do dyspozycji naszych Klientów oddajemy magazyn oraz pojedyncze pomieszczenia magazynowe, których łączna powierzchnia wynosi ponad 700 m2.

Dbamy o prywatność naszych Klientów

Dbając o prywatność naszych Klientów, a także przykładając ogromną wagę do bezpieczeństwa powierzonych nam przedmiotów, wykorzystujemy najwyższe standardy jakości. Każde z pomieszczeń magazynowych znajduje się na terenie naszej bazy transportowej monitorowanej i strzeżonej przez profesjonalną firmę ochrony przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Odpowiednie architektura magazynu zapewnia również wygodę podczas rozładunku i załadunku mienia oraz gwarantuje ochronę przedmiotów przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i pogodowych takich, jak słońce, wiatr czy opady atmosferyczne. Mienie Klienta pozostawione w magazynie zostaje także odpowiednio zabezpieczone oraz znajduje się w wydzielonym miejscu, by bez względu na okres jego magazynowania, Klient miał dostęp do wybranych przedmiotów.

Pomieszczenia z podwyższoną ochroną

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, posiadamy także kilka pomieszczeń, które zapewniają najwyższą ochronę powierzonego nam mienia, a dostęp do nich ma jedynie Klient decydujący się na te usługę. Pomieszczenia te zamykane są za pomocą tzw. „własnego klucza”, który na okres wykorzystywania pomieszczenia, otrzymuje od nas Klient w momencie podpisania umowy.

Realizujemy także usługi magazynowania przedmiotów o dużym gabarycie oraz dużej wadze, a także podejmujemy się zleceń o nietypowym charakterze, których warunki ustalane są indywidualnie z Klientem. Każde powierzone zadanie realizujemy z największą starannością i dokładamy szczególnych starań, aby zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i w pełni bezpiecznie.