Utylizacja

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Firma Kamiński, dzięki posiadanej koncesji na wywóz odpadów wielkogabarytowych, oferuje również pomoc w utylizacji odpadów komunalnych o dużej wadze i rozmiarach, które ze względu na swoje gabaryty nie mieszczą się w standardowych pojemnikach do gromadzenia odpadów niesegregowalnych. Usługa obejmuje usunięcie mienia różnego typu – w tym m.in. starych mebli, zużytego sprzętu gospodarstwa domowej, a także urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Dzięki uruchomieniu usługi wywozu odpadów wielkogabarytowych, nasi Klienci podczas przeprowadzki nie muszą już korzystać z usług innych firm transportowych, bowiem powierzone nam zadania realizujemy kompleksowo i z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu i pojazdów. Odpady wielkogabarytowe są usuwane w sposób bezpieczny dla środowiska, a ich transport odbywa się do odpowiednich miejsc ich utylizacji. Współpracujemy z firmami zajmującymi się usuwaniem śmieci o dużych gabarytach, dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pewność, że usuwane przez nich przedmioty trafią do odpowiedniego punktu.

Usługi utylizacyjne mogą być również zamawiane, jako usługi odrębne i nie są realizowane jedynie w ramach prac przeprowadzkowych. Oferujemy zarówno transport niepotrzebnych przedmiotów, jak i usługę opróżniania całego mieszkania, domu, piwnicy lub budynków użytkowych.

W ramach usługi oferujemy wyniesienie zbędnego sprzętu i mebli, ich rozłożenie, zabezpieczenie, załadunek, a także transport do punktu docelowego.

Nasze usługi realizujemy kompleksowo, a także podejmujemy się zleceń o nietypowym charakterze, których warunki ustalane są indywidualnie z Klientem. Każde powierzone zadanie realizujemy z największą starannością i dokładamy szczególnych starań, aby zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i w pełni bezpiecznie.