Transport sejfów i kas pancernych

Zlecenie nietypowe i trudne?

Firma Kamińscy obecna na rynku przeprowadzek od 1986 roku podejmuje się wszelkich zleceń, także tych nietypowych i trudnych, a do jakich należy niewątpliwie przewożenie sejfów oraz kas pancernych. Dysponujemy zespołem wieloletnich, doświadczonych pracowników oraz pełnym zapleczem technicznym, co gwarantuje Państwu usługi w tym zakresie na najwyższym poziomie.

By sprostać tak trudnym zadaniom, jak transport przedmiotów o tak ogromnym ciężarze i zwykle dużym gabarycie jak sejfy i kasy pancerne, wciąż doskonalimy nasze techniki oraz poszerzamy naszą bazę sprzętów technicznych do realizacji przewozu nietypowych towarów. Jeśli jednak istnieje taka potrzeba, budujemy odpowiednie konstrukcje do transportu oraz specjalne skrzynie do przewozu towarów nietypowych. Świadczymy również usługi schodołazem o udźwigu 600 kg

Oferujemy Państwu kompleksową usługę
transportu sejfów i kas pancernych

Z uwagi na duże gabaryty i znaczny ciężar tych przedmiotów, usługę poprzedza spotkanie z naszym wyspecjalizowanym konsultantem, by wspólnie określić Państwa potrzeby oraz opracować odpowiedni plan przewozu sejfów lub kas pancernych. Wizje lokalne, jakie proponujemy w zakresie naszych usług, pozwalają na wypracowanie optymalnego sposobu transportu oraz dokonanie indywidualnej wyceny każdego zlecenia.

Jak wyceniamy transport

Na wycenę wpływ będzie miała dostępność odpowiedniego pojazdu przystosowanego do tak specjalistycznego transportu oraz odległość między adresami, a także warunki (dostępność wind, schodów, szerokość pomieszczeń) mogące sprawiać dodatkowe utrudnienia oraz oczywiście ciężar i rozmiar przedmiotów, które przyjmujemy do realizacji danego zadania.

Sprawny i szybki transport sejfu lub kasy pancernej z uwagi na ogromny ciężar jest nie lada wyzwaniem. Jednak dewizą naszej firmy jest to, że niemożliwe, staje się możliwe. Podejmiemy się sprawnego i bezpiecznego transportu Państwa sejfu lub kasy pancernej, niezależnie od ich wagi oraz rozmiarów. Powierzając nam swoje mienie, mogą być Państwo spokojni na każdym etapie transportu, począwszy od odpowiedniego zabezpieczenia podczas pakowania, przez sprawny przewóz, aż do odpowiedniego rozładunku.