Transport HDS

W szerokiej ofercie firmy Kamińscy
znajdują się także usługi transportu HDS

Transport HDS – czyli przemieszczanie załadunku i rozładunku ładunków o bardzo dużych gabarytach i dużej wadze. Nasi doświadczeni kierowcy i pracownicy pomogą w przetransportowaniu ciężkich elementów wymaganych podczas prac budowlanych i remontowych na szeroką skalę, a także w przemieszczaniu urządzeń i materiałów wykorzystywanych podczas nich. Usługa może dotyczyć zarówno transportu, jak i prac przeładunkowych i montażowych, dzięki specjalnym maszynom zapewniającym dużą stabilność zarówno samochodowi, jaki i przenoszonym elementom.

Gwarantujemy

W ramach usługi transport HDS gwarantujemy transport kontenerów i baraków dowolnego typu i zastosowania, przewóz ciężkich maszyn budowlanych, a także transport materiałów – w tym m.in. kostki brukowej, cegieł, cementu oraz materiałów sypkich. Dla wygody naszych Klientów, transport elementów odbywa się na paletach gwarantujących łatwiejszy i szybszy załadunek oraz rozładunek. Wykorzystujemy nowoczesne pojazdy i sprzęt, które umożliwiają maksymalną automatyzację zadania, gwarantując jednocześnie pełne bezpieczeństwo.

Podczas prac transportowych
o charakterze HDS wykorzystujemy

  • samochód HDS o udźwigu 4,5 tony ze skrzynią załadunkową o wymiarach 6m x 2,5 m (dł. x szer.), ładowność do 8 ton

  • przyczepę o wymiarach 6m x 2,5m (dł. x szer.), ładowność do 14 ton

  • łączna ładowność pojazdu wraz z przyczepą wynosi 21 ton. Dla usprawnienia naszych działań podczas prac transportowych wykorzystujemy także wózki widłowe.

Podejmujemy się zleceń nietypowych związanych z transportem HDS, a każde zadanie traktujemy indywidualnie dokładając szczególnych.

Każda powierzone zadanie traktujemy indywidualnie i dokładamy szczególnych starań, aby zostało wykonane zgodnie z umową, na czas i w pełni bezpiecznie. Transportowane ładunki są specjalnie zabezpieczane zarówno podczas załadunku, przewozu, jak i rozładunku, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo samym elementom, jak i osobom pracującym w pobliżu. Przyjmujemy również zlecenia o nietypowym charakterze, których warunki ustalane są indywidualnie z Klientem.