DO 150 TON!

Nasza firma od ponad 30 lat zajmuje się relokacją maszyn i urządzeń wraz z wprowadzeniem na teren hal produkcyjnych.

Wykonujemy kompleksowe przeprowadzki fabryk, hal produkcyjnych i lini technologicznych, demontaż maszyn, transport i ponowne ich uruchomienie na nowym miejscu – łącznie z odbiorem technicznym. Zajmujemy się elektryka, hydrauliką, pneumatyką, przyłącza gazowe, mechaniką i automatyką maszynową, posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą która sprosta najtrudniejszym zadaniom.

W przypadku usług wykonywanych w halach, gdzie zachodzi obawa uszkodzenia istniejącej posadzki lub gdy istniejąca nie spełnia warunków wytrzymałościowych – dysponujemy systemami przenośnych podłóg. Umożliwia ona sprawne przemieszczenie urządzeń nie powodując dewastacji istniejących dróg. W razie potrzeby zajmiemy się również poziomowaniem maszyn i urządzeń.

Jesteśmy dumni z faktu, że potrafiliśmy podnieść i wyprowadzić z hali /bez użycia dźwigu/ maszynę o ciężarze 80 ton, która była osadzona 1 metr poniżej powierzchni drogi transportowej.

Potrafimy również transportować urządzenia niezwykle czułe i precyzyjne. Pracownicy naszej firmy posiadają bogate doświadczenie w transporcie maszyn.

Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i poddawani są regularnym szkoleniom z zakresu BHP

Posiadamy duże doświadczenie w przemieszczaniu maszyn oraz urządzeń ciężkich i wielkogabarytowych. Wykonywaliśmy wiele transportów oraz osadzeń maszyn i urządzeń dla firm na terenie całego kraju.

Zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej galerii ponad 300 zdjęć dokumentujących niektóre nasze realizacje z wyprowadzania i transportu maszyn.

Wyposażenie:

– podnośniki hydrauliczne maszynowe,

– podnośniki pneumatyczne maszynowe

– podnośniki kolejowe,

-pompy wysokiego ciśnienia

wózki widłowe: spalinowe, gazowe, elektryczne,

– rolki transportowe,

– czołgi transportowe o nośności 150 ton,

– wciągarki z osprzętem,

– systemy przenośnych podłóg,

– podkłady pod maszyny,

– samochody ciężarowe z windami samowyładowczymi,

– samochody typu HDS.

Ponadto, dzięki stałej współpracy z zaprzyjaźnionymi firmami dysponującymi dźwigami samojezdnymi zapewniamy, że tego typu usługi są wykonywane przez profesjonalistów z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

KONTAKT

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 62A
51-168 Wrocław

kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Formularz Przeprowadzkowy