Przeprowadzki Poznań

Firma „Kamińscy” – od lat profesjonalne i solidne przeprowadzki Poznań oraz okolice

Od 1986 roku dbamy o to, by przeprowadzki naszych Klientów były sprawne, bezpieczne oraz wygodne. Czasy się zmieniają, lecz Firma Transportowo-Usługowa „Kamińscy” niezmiennie proponuje najwyższą jakość usług oraz zawsze gotowych, do pomocy specjalistów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób prywatnych, korporacji, instytucji, a także zakładów produkcyjnych.

Naszą siłą są ludzie. Zaczynaliśmy zaledwie w kilka osób. Pełni pasji, zapału do pracy oraz przykładający uwagę do drobiazgów. Dziś możemy poszczycić się wieloma zaufanymi, doświadczonymi oraz zdolnymi pracownikami, dużą flotą samochodów transportowych, wózków widłowych oraz wind, stworzonych zarówno do transportu kruchych dzieł sztuki, jak i zaawansowanych linii technologicznych. Kompleksowo zajmujemy się każdą przeprowadzą!

Jak pracujemy?

Przeprowadzka to skomplikowany proces logistyczny, który wymaga odpowiedniego zaplanowania oraz terminowej pracy. Kiedy otrzymujemy zlecenie, jego realizację rozpoczynamy od analizy potrzeb, rozpoznania charakteru oraz wielkości mienia. Całkowicie innego podejścia oraz sprzętu do ich transportu wymagają wysoko gabarytowe maszyny z hal fabrycznych, meble biurowe z prywatnego przedsiębiorstwa czy drogocenne pamiątki gromadzone od lat na domowym strychu. Niekiedy brakuje też czasu, by wszystko ukryć w pudłach, zdemontować meble. Dlatego w razie potrzeb pracownicy „Kamińscy” zajmują się także demontażem, niszczeniem dokumentów, utylizację oraz pakowaniem małych i dużych elementów, które wymagają szczególnie bezpiecznego przewozu.

Gdzie można nas znaleźć?
Przeprowadzki w Poznaniu i okolicach

Choć na co dzień stacjonujemy w Poznaniu, gdzie mieści się nasze główne biuro, to zajmujemy się także przeprowadzkami na terenie całej Wielkopolski. Nasi spedytorzy oraz pracownicy sfinalizowali również wiele projektów w innych regionach Polski, jak i w krajach Europy Zachodniej. Za każdym razem dopasowujemy się do Klienta i dowozimy jego przedmioty na miejsce. Wiemy, że brak jednej maszyny w nowej siedzibie firmy, sprzętu komputerowego lub łóżka małżeńskiego w nowym mieszkaniu może stać się przyczyną ogromnych problemów. Dlatego planujemy wszystko tak, by działało jak w zegarku. Transport jest w tym procesie ważnym ogniwem, do którego przykładamy szczególną wagę.

Przeprowadzki

Zaufali nam

Działamy lokalnie oraz globalnie, realizując zadania z największą pieczołowitością. Dowodem na to jest szerokie grono naszych zadowolonych Klientów, które nieustannie się powiększa. Mieliśmy przyjemność sprawować pieczę nad przeprowadzką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Izby Celnej w Poznaniu, Banku Zachodniego WBK, Unilever Polska. Z naszych usług skorzystał także między innymi Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, Piotr i Paweł czy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Zapraszamy Państwa do kontaktu!

Razem zorganizujemy przeprowadzkę tanio,
sprawnie oraz bezpiecznie!

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

 

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Przeprowadzki
Poznań i Okolice

 • przeprowadzki Poznań i Wielkopolska

 • przeprowadzki mieszkań i domów

 • przeprowadzki biur, firm i instytucji

 • przeprowadzki zakładów produkcyjnych

 • relokacje linii produkcyjnych

 • transport kas pancernych i sejfów

 • transport pianin i fortepianów

 • transport antyków i dzieł sztuki

 • posiadamy windę przeprowadzkową o wysięgu 31 metrów

Zapewnia­my

 1. Przemieszczanie i przestawianie maszyn do 150 ton

 2. Transport HDS

 3. Utylizację

 4. Magazynowanie mienia

 5. Niszczenie dokumentów

 6. Usługi transportowe

 7. Usługi wózkami widłowymi

Kształt

W swej pracy hołdujemy zasadzie:

Klient przygotowuje się
do przeprowadzki na tyle,
na ile ma czas, ochotę i możliwości.

Reszta należy do naszej firmy