„Kamińscy” – fachowcy od przeprowadzki Wrocław i okolice
—–
Nowy początek, rozwój lub nagłe zmiany planów. Przeprowadzka może mieć wielorakie podłoże, wynikać z odmiennych motywacji. Naszym zadaniem jest, by przebiegła sprawnie, profesjonalnie oraz bezpiecznie, niezależnie od jej charakteru. Firma Usługowo-Transportowa „Kamińscy” już od 30 lat gromadzi doświadczenie, rozwiązuje trudne sytuacje logistyczne oraz udoskonala sprzęt po to, by, tak jak dotychczas, profesjonalnie oraz z zapałem realizować zlecenia Klientów. Przeprowadzki we Wrocławiu oraz innych miastach – dla nas nigdy nie jest za daleko.

Czym się zajmujemy w zakresie przeprowadzek ?

Podczas przeprowadzki łatwo o czymś zapomnieć. Zdemontowanie mebli, zabezpieczenie obrazów, przegląd starych dokumentów firmowych, pakowanie drobiazgów, tak by nie uległy zgnieceniu oraz zniszczeniu czy selekcja niepotrzebnych przedmiotów, które od lat piętrzą się na strychu. Dzięki nam to wszystko nie musi zaprzątać Państwu głowy. W zależności od potrzeb zajmujemy się demontażem, pakowaniem, utylizacją papierów oraz ich niszczeniem. Podążając ze zaleceniami, biorąc pod uwagę specyfikę mienia, działamy ostrożnie, a jednocześnie szybko i profesjonalnie. Specjalizujemy się zarówno w małych przeprowadzkach do nowego mieszkania lub siedziby firmy, jak i w skomplikowanych, wieloetapowych procesach, które wymagają transportu całych linii technologicznych, sprzętu fabrycznego czy wartościowego sprzętu, zabytkowych przedmiotów.

Profesjonalny sprzęt do zadań przeprowadzkowych

Podstawą oraz siłą naszej firmy są ludzie, którzy osobiście dbają o sprawny przebieg przeprowadzek. Nie mogliby jednak wypełniać swoich zadań, gdyby nie specjalistyczny sprzęt. Posiadamy dużą oraz zróżnicowaną flotę samochodów, w których transportujemy przedmioty na terenie całej Polski oraz Europy Zachodniej. Korzystamy z ciężarowych modeli z dźwigami do transportu HDS, aut o kubaturze 120m3 oraz wind o maksymalnych wysięgu 31m, wózków widłowych oraz mniejszego sprzętu do przenoszenia przedmiotów o każdym gabarycie. Każdorazowo dopasowujemy sprzęt do charakteru zlecenia. Całkowicie innego podejścia i wrażliwości wymagało od nas przenoszenie biblioteki Akademii Sztuk Pięknych, siedziby Piotr i Paweł czy specjalistycznego sprzętu naukowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Doświadczenie w branży przeprowadzkowej

30 lat praktyki nauczyło nas, że aby przeprowadzki na Dolnym Śląsku, w Polsce czy za granicą, przebiegały jak najlepiej, trzeba zadbać o najmniejsze szczegóły. W zależności od Państwa potrzeb udostępniamy więc pojemniki, w tym wyjątkowo trwałe pojemniki plombowane do przewozu szczególnie wartościowych przedmiotów, a także etykiety, które pozwolą na odnalezienie konkretnych przedmiotów w nowym miejscu czy liny, wózki widłowe do transportu większej ilości, cięższych elementów.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem! Z chęcią poznamy Państwa potrzeby oraz oczekiwania, by zaproponować rozwiązania skrojone na miarę. Szybko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Kontakt w sprawie przeprowadzki:
Biuro we Wrocławiu
ul. Sołtysowicka 62 A
51 – 168 Wrocław
tel. 71 3213 405
kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Oferujemy:

Przeprowadzki Wrocław i okolice

– przeprowadzki mieszkań i domów
– przeprowadzki biur, firm i instytucji
– przeprowadzki zakładów produkcyjnych
– relokacje linii produkcyjnych
– transport kas pancernych i sejfów
– transport pianin i fortepianów
– transport antyków i dzieł sztuki

2. Przemieszczanie i przestawianie maszyn do 150 ton
3. Transport HDS
4. Utylizację
5. Magazynowanie mienia
6. Niszczenie dokumentów
7. Usługi transportowe
8. Usługi wózkami widłowymi

W swej pracy hołdujemy zasadzie:

„Klient przygotowuje się do przeprowadzki na tyle, na ile ma czas, ochotę i możliwości. Reszta należy do naszej firmy”.

KONTAKT

Biuro w Poznaniu

os. Jana III Sobieskiego 3
60-688 Poznań

tel. 61 8234 685
kom. 662 16 87 72
fax 61 8227 882
mail: biuro@kaminscy.com.pl

Biuro we Wrocławiu

ul. Sołtysowicka 62A
51-168 Wrocław

kom. 511 11 51 52
mail: wroclaw@kaminscy.com.pl

Formularz Przeprowadzkowy